TWITTER FACEBOOK
| | | |

MTS Sosyal Sorumluluk Üyeliği

MİARGEM olarak Mevzuat Takip Sistemi üzerinden yüksek öğrenim öğrencileri, stajyer avukat ve stajyer kariyer meslek mensuplarına güncel mevzuat desteği sunuyoruz. (01.11.2018 - 22:09)

MİARGEM olarak içerik desteğini sağladığımız Mevzuat Takip Sistemine ait www.mevzuattakip.com.tr üzerinden başlattığımız bir uygulama ile yüksek öğrenim (ön lisans, lisans, yüksek lisans) öğrencileri, stajyer avukat, stajyer kariyer meslek mensuplarına maliyetsiz hizmet sunma kararı aldık.

Sosyal sorumluluk üyeliği adı verilen uygulama ile üyeler, www.mevzuattakip.com.tr adresinde bulunan kategorilerden branşlarına veya ilgi alanlarına uygun olan kategorilerden birine ve Diğer Mahalli İdareler Kategorisine üye olabilecekler, böylelikle üye oldukları ana kategori veya kategorilerin alt kategorilerinin tamamına erişim imkanına sahip olacaklardır. Bu üyelikler, kategorideki her türlü veriye ulaşabilecekler, sadece soru sorma imkanına sahip olmayacaklardır. (Ancak sorulmuş sorulara ve o soruların cevaplarına erişme hakkına sahip olacaklardır.)

Öğrenciler bu imkandan sadece bir öğretim yılı yararlanabilmekte, takip eden öğrenim yıllarında yararlanabilmeleri için üyeliklerini yenilemeleri gerekmektedir.

Stajyer avukat ve stajyer kariyer meslek mensuplarının üyelik süreleri yıllıktır. Yıl bitince, onlarında üyeliklerini yenilemeleri gerekmektedir.

Mevzuat Takip Sistemi içeriği ve diğer Üyelik türleri için lütfen tıklayınız.